Z życia klas I-III

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym „Kielce-Moje Miasto w 2021 roku”, organizowanym przez Urząd Miasta Kielce.

Konkurs odbywa się w 3 kategoriach wiekowych:
- dzieci w wieku przedszkolnym
- dzieci z klas I - III szkoły podstawowej
- dzieci z klas IV - VIII szkoły podstawowej

Zadaniem...

Z radością przedstawiamy wyniki konkursu plastycznego “Ludowa Kartka Bożonarodzeniowa”. Konkurs plastyczny na kartkę bożonarodzeniową cieszył się dużą popularnością. Uczniowie oddawali liczne prace, zaś komisja konkursowa nie miała łatwego zadania. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział – każda...

Przerwa świąteczna: 23.12.2021 r. - 03.01.2021 r.

Ferie zimowe: 04.01.2021 r. - 17.01.2021 r.

Spotkania z rodzicami: kl. 0-III 20.01.2021 r.  kl. IV-VIII 21.01.2021 r.

Początek II półrocza: 25.01.2021 r. 

Święta Bożego Narodzenia to czas wspaniały, magiczny, a przede wszystkim czas radości w gronie najbliższych. 

W tym roku nie było nam dane celebrować tego czasu wspólnie w szkole.

Uczniowie z klasy 3 „b” stworzyli filmik, w którym możecie usłyszeć piękną pastorałkę i życzenia.

Mamy nadzieję, że...

Drodzy Uczniowie, w związku z pandemią koronawirusa, przymusową izolacja, ograniczeniem kontaktów, problemem z uzyskaniem pomocy psychologicznej, Rzecznik Praw Dziecka zachęca Was do korzystania całodobowo, anonimowo, nieodpłatnie z Dziecięcego Telefonu Zaufania  800 12 12 12 oraz z czatu...

Miło nam poinformować, że troje uczniów klasy 2b:

Patryk Charuto

Laura Golment

Lena Kukla

zostało laureatami konkursu Straży Miejskiej „Jestem ZDROWY, BEZPIECZNY i EKOLOGICZNY”.

Serdecznie gratulujemy!