Z życia klas I-III

Dziś jubileusz naszej szkoły - 60 lat! Z tej okazji świętowaliśmy zarówno podczas lekcji stacjonarnych jak i tych zdalnych. Były quizzy, zabawy, wspomnienia i wiele wiele innych - już wkrótce opublikujemy tu relację z tych wydarzeń. 

Życzymy naszej jubilatce kolejnych pięknych lat 
i już nie możemy
...

Ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego Autyzm. Jestem bliżej.

I miejsce w kategorii klasy 1-3
Patryk Charuto klasa 2B

I miejsce w kategorii klasy 4-8
Patryk Witecki klasa 4B

Po upominki dla nagrodzonych zapraszamy do szkolnego sekretariatu. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zostali laureatami konkursu „Moja rada na odpada”, którego organizatorem była Straż Miejska w Kielcach.

Poniżej przedstawiamy wykaz laureatów.

Klasy I-III

Alicja Kaleta, Agata Ligęza, Maja Szewczyk, Kamila Witkowska, Hanna Wojtasik, Piotr...

Uczniowie naszej szkoły tradycyjnie już zostali zaproszeni do udziału  w konkursie plastycznym, który polegał na wykonaniu kartki świątecznej. 

Jak zwykle pojawiły się różnorodne techniki i materiały. Wszystkie kartki są piękne, kolorowe, radosne i bardzo świąteczne. 

Jury ma bardzo trudne zadanie...

Informujemy, że dni 7, 8, i 9 kwietnia 2021 r. są w naszej szkole dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych

W tym czasie nie odbywają się zajęcia lekcyjne, a szkoła zapewnia dzieciom opiekę świetlicową.

Gratulacje dla Wiktora Boronia z klasy III a, który zajął I miejsce w Konkursie Plastyczno- Technicznym pt. „Palma wielkanocna” organizowanym przez Świetlicę Wspierająco- Integrującą „Plus” w Kielcach.

Wiktorze życzymy Ci dalszych sukcesów. Rozwijaj swoją pasję, bo masz ogromny talent plastyczny.