Konkursy (klasy IV - VIII)

Wyniki Turnieju Przyrodniczego o tytuł "Szkolnego Mistrza Przyrody wśród uczniów klas czwartych"

I miejsce – Lena Kukla, klasa 4b
II miejsce – Piotr Olszewski, klasa 4a
III miejsce – Piotr Cedro, klasa 4a

Wyróżnienia – ex aequo Aleksander Jarosz, klasa 4b oraz Ksawery Płeszka, klasa 4a

Serdecznie...

Informujemy, że:

- 16 marca 2023 r. o godzinie 13.30 (sala 12, budynek główny) odbędzie się Szkolny Konkurs Biologiczno-Geograficzny dla uczniów klas 5.

Zgłoszenia (w związku z koniecznością przygotowania odpowiedniej liczby arkuszy) przyjmują nauczyciele biologii i geografii do dnia 13 marca 2023...

Wyniki Szkolnego Konkursu  Biologiczno-Geograficznego dla uczniów klas 5

I miejsce – Bartłomiej Michalski, klasa 5a
II miejsce – Blanka Kowalik, klasa 5b oraz Szymon Sojda, klasa 5a
III miejsce – Weronika Brych, klasa 5b

Wyróżnienie – Roksana Piotrowska, klasa 5b

Serdecznie gratulujemy Mistrzom...

Wyniki Szkolnego Konkursu Ortograficznego

I miejsce – Roksana Piotrowska, kl. 5b
II miejsce – Weronika Brych, kl. 5b
III miejsce – Laura Deledda, kl. 6b

Wyróżnienia 
Blanka Kowalik, kl.5b
Maja Siwek, kl.8a
Adrianna Cieśla, kl.6a

Serdecznie gratulujemy Mistrzom Ortografii.

                       ...

14 marca 2023 r. zakończyły się  Mistrzostwa  Kielc Szkół Podstawowych  Dziewcząt  w Siatkówce, a nasza szkoła była gospodarzem tych rozgrywek.

W roku szkolnym 2022/23 do rywalizacji przystąpiło 7 kieleckich szkół podstawowych:

SP 9, SP 15, SP12, SP 24, SP 25, SP 34, SP 39, wszystkie mecze...

Aleksander Cukierski z kl. 7 a oraz Wiktor Boroń z kl. 5 b zdobyli  wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Zmiana diety dla planety".  Do konkursu, który polegał na wykonaniu plakatu zachęcającego do stosowanie diety zdrowej dla człowiek i planety, zgłoszono ponad 600 prac.

Gratulujemy...