Konkursy (klasy I - III)

Uczniowie naszej szkoły nie pozostają  obojętni na los bezpańskich kotów i psów przebywających w schroniskach, więc chętnie wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym " Psiaki, Kociaki i Inne Zwierzaki" organizowanym przez Dom Kultury "Zameczek" w Kielcach. 

Aby wziąć w nim udział...

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Weronika Brych z klasy III a zdobyła wyróżnienie międzyszkolnym konkursie zorganizowanym przez Wydział Prewencji Komisariatu Policji IV w Kielcach pt. "Superbohater w mundurze".

Do współudziału w przedsięwzięciu zaproszono Straż Miejską w Kielcach...

Wyniki szkolnego plastycznego konkursu wielkanocnego

Klasy I – III

Miejsce I

Wiktoria Wojniak, kl. 2 b

Milana Prus – Niewiadomska, kl. 1 a

Wiktor Morawiecki, kl. 3 c

 

Miejsce II

Laura Golmet, kl. 2 b

Maksymilian Łęga, kl. 2 b

Wiktor Boroń, kl. 3 a

 

Miejsce III

Ksawery Machulski, kl...

 Wyniki szkolnego konkursu plastycznego  „ZAKOCHANI ZACZYTANI"

KLASY I – III

I MIEJSCE

Klaudia Janusz, kl.  I a

Blanka Kłaczkiewicz, kl. III a

II MIEJSCE

Małgosia Modzelewska, kl. I a

III MIEJSCE

Patryk Charuto, kl. II b

Wojciech Myk, kl. II b

KLASY IV- VII

I MIEJSCE

Michał Wyderski, kl...

Ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego Autyzm. Jestem bliżej.

I miejsce w kategorii klasy 1-3
Patryk Charuto klasa 2B

I miejsce w kategorii klasy 4-8
Patryk Witecki klasa 4B

Po upominki dla nagrodzonych zapraszamy do szkolnego sekretariatu. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zostali laureatami konkursu „Moja rada na odpada”, którego organizatorem była Straż Miejska w Kielcach.

Poniżej przedstawiamy wykaz laureatów.

Klasy I-III

Alicja Kaleta, Agata Ligęza, Maja Szewczyk, Kamila Witkowska, Hanna Wojtasik, Piotr...