Z życia klas I-III

"Niech żyją chłopaki z Ia", tak śpiewały 30 września ich fantastyczne koleżanki z klasy. Po niespodziankach i prezentach był czas na wyjście do lodziarni "Bosko", w której uczniowie zajadali się pysznymi goframi. Było słodko, miło i radośnie, po prostu wspaniale. Poniżej prezentujemy relację z Dnia...

22 września uczniowie klas pierwszych rozpoczęli świętowanie Dnia Chłopaka. Pierwszaki wybrały się do Multikina na film animowany "Guliwer". Przygody światowej sławy podróżnika i poszukiwacza przygód na pewno na długo pozostaną w ich pamięci.

Międzynarodowy Dzień Kropki jest to dzień odwagi i zabawy. Tego dnia pierwszakowe zabawy wypełnione były kolorowymi kropkami.

Na zajęciach pierwszaki poznały genezę tego święta. Dzieci uważnie wysłuchały opowiadania, jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti.

Tego...

Nasza szkoła włącza się w akcje "Miś na krańcach świata".

Celem akcji jest zbiórka maskotek i skakanek, które zostaną przekazane dzieciom w Kamerunie. Zabawki, skakanki mogą być używane, ale powinny być czyste i w dobrym stanie. Należy je dostarczyć do biblioteki szkolnej 21 lub 22 września.

Bibli...

Dnia 14 września uczniowie klas II b w ramach projektu edukacyjnego Razem dla bezpieczeństwa w powiecie kieleckim odwiedziły siedzibę Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach. Zajęcia odbywały się w sali edukacyjnej Ognik. Ich celem było przyswojenie przez uczniów praktycznych zachowań w...

1, 2, 3 ćwiczę ja, ćwiczysz ty!
Poznajmy uczniów klasy 1b.  Korzystając z pięknej pogody spędzili zajęcia wychowania fizycznego na boisku szkolnym. Były wyścigi, rozciąganie i wspaniała zabawa!