Ogłoszenia klas I-III

Przypominamy, że 2 maja 2024 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W tym dniu szkoła zapewnia dzieciom opiekę w świetlicy szkolnej w godz. 6.30 - 16.00 (bez wyżywienia).

Pierwszy Dzień Wiosny przywitał nas słoneczną, ciepłą pogodą idealną na spacer. Pierwszaki z 1 a wybrały się więc na całodniową wyprawę. Najpierw spacer po ulicach Kielc, podczas którego uczniowie przypomnieli sobie zasady poruszania się po drogach i deptakach. W dobrym nastroju udali się do...

W dniach 11-15. 03.2024 roku uczniowie klas I-III obchodzili XXXII Tydzień Kultury Języka.

Podczas zajęć lekcyjnych dzieci poznawały utwory pisarzy dziecięcych takich jak: Jan Brzechwa, Julian Tuwim, Jerzy Ludwik Kern czy Władysław Broniewski. Uczniowie klas I a recytowali wiersz pt. „Pierwiosnek”...

Zachęcamy uczniów klas 0-3 oraz 4-8 do wzięcia udziału w konkursie plastycznym promującym Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie dowolną techniką plakatu (format A3) promującego wiedzę o autyzmie.

Praca na odwrocie powinna być opisana: imię, nazwisko, klasa.

Gotow...

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 0 - III do udziału w konkursie plastycznym "Bezpieczne ferie zimowe".

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie odnieśli sukcesy w międzyszkolnym konkursie plastycznym pt. "Moja ulubiona scena ze spektaklu Syrenka Ariel", którego organizatorem był Kielecki Teatr Tańca.

W głosowaniu jury

I miejsce zajęła Aleksandra Ciesek z kl. 2a

III miejsce zajął Michał Bochnak z...