Rozstrzygnięcie Świetlicowego Konkursu Plastycznego „Portret Mamy”

Z radością ogłaszamy wyniki naszego świetlicowego konkursu plastycznego „Portret Mamy”! Wszystkie prace były pełne serca, kreatywności i dziecięcej wrażliwości. Każdy portret był wyjątkowy, dlatego komisja miała naprawdę trudne zadanie.
Laureaci konkursu:  
I miejsce – Natalia Krzyżanowska, kl. 2a
II miejsce – Jakub Maluszczak, kl. 2a
III miejsce – Iga Michta, kl. 2a
Wyróżnienie - Alicja Rybak, kl. 1b 
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom — zarówno zwycięzcom, jak i każdemu, kto wziął udział w konkursie. Wasze prace były pięknym wyrazem miłości do Mam.
Dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy do udziału w kolejnych świetlicowych wydarzeniach!