W ubiegłym tygodniu w świetlicy...

W ostatnich dniach w świetlicy szkolnej zapanowało manualne szaleństwo! Wycinaliśmy, sklejaliśmy, kolorowaliśmy oraz malowaliśmy co tylko się dało!

W efekcie, powstały piękne wakacyjne kapelusze przeciwsłoneczne, a także sklejane papierowe syrenki, muszelki oraz soczyste arbuzy przywołujące na myśl wakacyjne przygody! Oprócz tego, wykonaliśmy pełne kreatywności i kolorów koralikowe bransoletki, które dopełnią nasze letnie stylizacje. 

Trzeba również zwrócić uwagę na edukacyjny aspekt świetlicowych aktywności, ponieważ podczas zajęć zaznajomiliśmy się z zasadami bezpieczeństwa podczas wakacji. Uczniowie dowiedzieli się m.in. jak należy zachowywać się nad wodą czy na rowerowych wyprawach. W rezultacie powstał plakat, który jednocześnie zdobi świetlicową salę oraz utrwala nam odpowiedzialne zachowania obowiązujące latem i nie tylko.