Przygotowania do Dnia Mamy

Z okazji Dnia Mamy w ostatnich dniach w naszej świetlicy panowała wyjątkowo twórcza i miła atmosfera. Świetliczaki przygotowywały upominki dla swoich mam, chcąc w ten sposób wyrazić swoją miłość i wdzięczność.

Podczas zajęć powstały m.in. piękne kreatywne laurki, drewniane lizaczki oraz kolorowe serca ozdabiane błyszczącymi kryształkami. Uczniowie chętnie wypisywali również, za co najbardziej kochają swoje mamy, tworząc pełne ciepła i wzruszające wpisy.

Każda praca była wykonana prosto z serca. Mamy nadzieję, że przygotowane niespodzianki sprawią mamom wiele radości i będą dla nich piękną pamiątką. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mam z okazji ich święta!