Koniec roku szkolnego już tuż-tuż! Uczniowie klasy 4b wybrali się 19 czerwca na wspólny spacer, aby miło spędzić czas razem. Nie zabrakło też pysznej niespodzianki – lodów i smakowitych przekąsek, które wszystkim bardzo smakowały. Była to świetna okazja do rozmów, zabawy i podsumowania wspólnie spędzonego roku.


E-DZIENNIK
ZEBRANIA
KALENDARIUM
DOKUMENTY
RADA RODZICÓW
Znajdź nas!