Działo się w świetlicy!

W mijającym tygodniu w naszej świetlicy działo się naprawdę wiele! Oprócz przygotowań do Dnia Mamy, jak zwykle wykonaliśmy wiele prac plastycznych i nie tylko! Jako, że czerwiec tuż tuż, nasze myśli powoli zmierzają ku zbliżającym się wielkimi krokami wakacjom! Właśnie dlatego, niektóre z naszych prac wykonane zostały w letnim klimacie. 

Powstały m.in. pejzaże i kwiaty malowane świecą woskową i farbami, ramki wypełnione świeżymi kwiatami oraz kolorowe motylki. Ćwiczyliśmy również zdolności manualne poprzez wykonywanie plecionek z kolorowych włóczek oraz koralikowych bransoletek. Każda z tych czynności wymagała od nas nie lada cierpliwości! 

Gdy już znudziła nam się praca przy stolikach, postawiliśmy na aktywność fizyczną. Oprócz wyjść na nasz ulubiony plac zabaw, wykonywaliśmy różne ćwiczenia fizyczne oraz tańczyliśmy w rytm naszych ulubionych hitów. 

W naszej świetlicy nikt nie może narzekać na nudę!