Wakacje coraz bliżej! W związku z tym, nasze świetlicowe aktywności, oprócz wszelakich zabaw na świeżym powietrzu, w dużej mierze skupiają się również na pracach plastycznych związanych z latem.
W ostatnich dniach wykonaliśmy smakowite lody w rożku, które zachęcały nas kreatywnością wykonania, wieloma kolorami i mieniącymi się kryształkami. Stworzyliśmy również aparat fotograficzny wraz ze zdjęciami przygód, które chcielibyśmy przeżyć w nadchodzące wakacje. Oprócz tego, świetliczaki wypełniały wakacyjny niezbędnik, w którym opisały swoje plany i cele na zbliżający się letni czas. Dopełnieniem naszych aktywności był wielkoformatowy plakat, w którym z wielką radością witamy lato i wprowadzamy się w iście wakacyjny klimat!


E-DZIENNIK
ZEBRANIA
KALENDARIUM
DOKUMENTY
RADA RODZICÓW
Znajdź nas!