Odliczanie do wakacji czas zacząć!

Rozpoczął się czerwiec, a wraz z nim coraz częściej myślimy o zbliżających się wakacjach. W świetlicy szkolnej nie zabrakło więc prac plastycznych nawiązujących do letniego wypoczynku i beztroskich chwil.

Uczniowie wykonali kreatywne ramki na swoje przyszłe wakacyjne wspomnienia, które z pewnością wypełnią się zdjęciami i pamiątkami z letnich przygód. Powstały także piękne pejzaże z latarniami morskimi w roli głównej, wykonane na papierowych talerzykach. Nie zabrakło również kolorowych lodów na patyku, które dzieci ozdabiały według własnych pomysłów i wyobraźni.

Na zakończenie przenieśliśmy się myślami w różne wakacyjne zakątki świata, oglądając letnie widoki przez własnoręcznie przygotowane okulary przeciwsłoneczne. Wszystkie prace wprowadziły nas w radosny, wakacyjny nastrój i sprawiły, że odliczanie do letniego odpoczynku stało się jeszcze przyjemniejsze!