Ostatnie zajęcia z wychowawcą klasa 4a spędziła na wspólnym wyjściu do punktu Lody BOSKO w Kielcach, znajdującego się w Galerii Echo. Wyjście było odbiorem nagrody z okazji Dnia Dziecka. Pyszne lody, wspólna zabawa oraz zjazdy na CK Rurze sprawiły, że było naprawdę bosko!


E-DZIENNIK
ZEBRANIA
KALENDARIUM
DOKUMENTY
RADA RODZICÓW
Znajdź nas!