W naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2026/2027.
Wybory poprzedziła kampania wyborcza, podczas której kandydaci przygotowali plakaty, prezentowali swoje pomysły oraz przedstawiali propozycje działań na rzecz uczniów i szkoły. Głosowanie miało charakter tajny i polegało na oddaniu jednego głosu na przygotowanych kartach wyborczych. Po przeliczeniu głosów przez Komisję Wyborczą w składzie: Pani Sylwia Chodyra, Pan Marcin Pałys oraz Pani Anna Żmudzińska, poznaliśmy wyniki.
Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Klaudia Romaniec z klasy 7a, natomiast funkcję Zastępcy objął Michał Bochank z klasy 4a. Serdecznie gratulujemy nowo wybranemu Prezydium Samorządu Uczniowskiego i życzymy wielu sukcesów, ciekawych inicjatyw oraz owocnej pracy!


E-DZIENNIK
ZEBRANIA
KALENDARIUM
DOKUMENTY
RADA RODZICÓW
Znajdź nas!