WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2026/2027

W naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2026/2027. 

Wybory poprzedziła kampania wyborcza, podczas której kandydaci przygotowali plakaty, prezentowali swoje pomysły oraz przedstawiali propozycje działań na rzecz uczniów i szkoły. Głosowanie miało charakter tajny i polegało na oddaniu jednego głosu na przygotowanych kartach wyborczych. Po przeliczeniu głosów przez Komisję Wyborczą w składzie: Pani Sylwia Chodyra, Pan Marcin Pałys oraz Pani Anna Żmudzińska, poznaliśmy wyniki.

Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Klaudia Romaniec z klasy 7a, natomiast funkcję Zastępcy objął Michał Bochank z klasy 4a. Serdecznie gratulujemy nowo wybranemu Prezydium Samorządu Uczniowskiego i życzymy wielu sukcesów, ciekawych inicjatyw oraz owocnej pracy!