AKCJA SZKOLNEGO WOLONTARIATU ORAZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Z okazji Dnia Matki oraz Dnia Dziecka, Szkolne Koło Wolontariatu oraz Samorząd Uczniowski zorganizowały zbiórkę środków czystości, kosmetyków, zabawek, artykułów biurowych, ubranek oraz wielu innych potrzebnych rzeczy dla mieszkańców Domu dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży w Kielcach.

Zbiórka okazała się ogromnym sukcesem! Dzięki wielkim sercom naszych uczniów i ich rodziców udało się zebrać mnóstwo darów, które z pewnością pomogą i sprawią wiele radości potrzebującym mamom oraz ich dzieciom.

Wszystkie zebrane dary zostały już dostarczone do placówki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję i okazali tak wielką życzliwość oraz chęć niesienia pomocy. Dobro naprawdę wraca!