W klasie 4b zakończyła się realizacja projektu „Uniwersytet Dzieci, Lekcje z wychowawcą – Lekcje z emocjami”. W trakcie roku szkolnego 2025/26 zrealizowano następujące tematy:
- Jaką moc ma empatia?
- Jak się nie bać tego co nowe?
- Jak wydobywa się emocje?
- Dlaczego złość jest nam potrzebna?
- Jak ludzie przeżywają emocje?
- Co robić kiedy boję się i stresuję?
- Jak pokonać nieśmiałość?
- Jak mówić o tym, co czuję?
Celem projektu było rozwijanie inteligencji emocjonalnej, która ma kluczowe znaczenie nie tylko w codziennym funkcjonowaniu w szkole, ale też w przyszłym życiu dorosłym – w pracy, relacjach i dbaniu o własne zdrowie psychiczne.


E-DZIENNIK
ZEBRANIA
KALENDARIUM
DOKUMENTY
RADA RODZICÓW
Znajdź nas!