Uczniowie klas piątych wybrali się w tym roku szkolnym na ostatnią już wycieczkę. Piątoklasiści spróbowali swoich sił w minigolfie (dla wielu było to pierwsze spotkanie z taką formą aktywności), grali wspólnie w piłkę
i gry planszowe. Po aktywności fizycznej przyszedł czas na regenerację - tego dnia kiełbaski z grilla zastąpiły tradycyjny obiad ze szkolnej stołówki. Pogoda nam dopisała, więc nie zabrakło uśmiechu i dobrej energii.
i gry planszowe. Po aktywności fizycznej przyszedł czas na regenerację - tego dnia kiełbaski z grilla zastąpiły tradycyjny obiad ze szkolnej stołówki. Pogoda nam dopisała, więc nie zabrakło uśmiechu i dobrej energii.


E-DZIENNIK
ZEBRANIA
KALENDARIUM
DOKUMENTY
RADA RODZICÓW
Znajdź nas!