OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKO-PLASTYCZNY "SIATKÓWKA - SPORT CO ŁĄCZY, A NIE DZIELI"

Miło nam poinformować o sukcesie naszej uczennicy Blanki Kłaczkiewicz, która została laureatką XIV Ogólnopolskiego Konkursu Literacko-Plastycznego „Siatkówka – sport co łączy, a nie dzieli”, organizowanego przez Publiczną Szkołę Podstawową im. Jana Zamojskiego w Byczynie pod honorowym patronatem Opolskiego Związku Piłki Siatkowej.

Blanka zachwyciła jury swoją pracą literacką pt. „Dlaczego siatkówka jest najpiękniejszym sportem drużynowym?”. W swoim tekście w ciekawy i dojrzały sposób ukazała wartości, jakie niesie ze sobą siatkówka – współpracę, wzajemny szacunek, zaangażowanie oraz umiejętność działania dla dobra całej drużyny.

To ogromne wyróżnienie i powód do dumy dla całej społeczności szkolnej. Serdecznie gratulujemy Blance sukcesu, talentu oraz pasji do pisania i życzymy kolejnych osiągnięć !

Opiekunem Blanki była p.Agnieszka Merwart

Brawo, Blanka!