Miło nam poinformować o sukcesie naszej uczennicy Blanki Kłaczkiewicz, która została laureatką XIV Ogólnopolskiego Konkursu Literacko-Plastycznego „Siatkówka – sport co łączy, a nie dzieli”, organizowanego przez Publiczną Szkołę Podstawową im. Jana Zamojskiego w Byczynie pod honorowym patronatem Opolskiego Związku Piłki Siatkowej.
Blanka zachwyciła jury swoją pracą literacką pt. „Dlaczego siatkówka jest najpiękniejszym sportem drużynowym?”. W swoim tekście w ciekawy i dojrzały sposób ukazała wartości, jakie niesie ze sobą siatkówka – współpracę, wzajemny szacunek, zaangażowanie oraz umiejętność działania dla dobra całej drużyny.
To ogromne wyróżnienie i powód do dumy dla całej społeczności szkolnej. Serdecznie gratulujemy Blance sukcesu, talentu oraz pasji do pisania i życzymy kolejnych osiągnięć !
Opiekunem Blanki była p.Agnieszka Merwart
Brawo, Blanka!


E-DZIENNIK
ZEBRANIA
KALENDARIUM
DOKUMENTY
RADA RODZICÓW
Znajdź nas!