Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie Plastycznym "Serce dla Mamy i Taty", który został zorganizowany przez Świetlicę Wspierająco - Integrującą "Plus". Uczestnicy konkursu wykonywali prace, które zawierały w motyw formie serca. Prace naszych uczniów zostały docenione przez członków jury.
Laureaci:
I miejsce, Igor Pytowski, 5 a,
I miejsce, Blanka Kłaczkiewicz, 8 a,
I miejsce, Grzegorz Kłaczkiewicz, 6 a,
I miejsce, Liliana Lis, 4 a,
I miejsce, Franciszek Plicner, I a.


E-DZIENNIK
ZEBRANIA
KALENDARIUM
DOKUMENTY
RADA RODZICÓW
Znajdź nas!