KONKURS PLASTYCZNY "SERCE DLA MAMY I TATY"

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w  Konkursie Plastycznym "Serce dla Mamy i Taty", który został zorganizowany przez Świetlicę Wspierająco - Integrującą "Plus". Uczestnicy konkursu wykonywali prace, które zawierały w  motyw  formie serca. Prace naszych uczniów zostały docenione przez członków jury.

Laureaci: 
 I miejsce, Igor Pytowski, 5 a,
 I miejsce, Blanka Kłaczkiewicz, 8 a,
 I miejsce, Grzegorz Kłaczkiewicz, 6 a,
 I miejsce, Liliana Lis, 4 a,
 I miejsce, Franciszek Plicner, I a.