Nasza szkoła Mistrzem Kielc w piłce nożnej dziewcząt i chłopców!

W piątek 22.05.2026 Szkoła Podstawowa nr 15 w Kielcach została Mistrzem Kielc w piłce nożnej chłopców i dziewcząt z rocznika 2014 i młodszych (klasy V). W turnieju udział wzięło aż 19 szkół z Kielc.

Drużyna SP nr 15 przez całe mistrzostwa prezentowała bardzo wysoki poziom sportowy. Zawodnicy grali z wielkim zaangażowaniem, poświęceniem i wolą walki, co pozwoliło im sięgnąć po końcowe zwycięstwo. Dzięki świetnej współpracy, ambitnej grze i determinacji drużyna wywalczyła tytuł Mistrza Kielc.

Szkołę reprezentowali: Kalecińska Aleksadra, Telka Amelia, Radek Kacper, Radek Michał, Skrzypek Michał, Olejarczyk Dawid, Kosela Oliwier, Ksel Patryk, Pytawski Igor, Pieścik Filip. Trener Sławomir Grzesik.  

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników i zawodniczek oraz opiekunów drużyny!