Mistrzostwa Kielc w Trójboju i Czwórboju Lekkoatletycznym

Fantastyczny występ reprezentacji naszej szkoły podczas Mistrzostw Kielc w Trójboju i Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców!

Nasi młodzi sportowcy rywalizowali w konkurencjach biegowych, skocznościowych i rzutowych, pokazując ogromne zaangażowanie, waleczność oraz świetne przygotowanie. W trójboju zawodnicy mierzyli się w biegu na 60 m, skoku w dal oraz rzucie piłeczką palantową. Natomiast czwórbój obejmował bieg na 60 m, skok w dal lub wzwyż, rzut piłeczką palantową oraz biegi długie – 600 m dziewcząt i 1000 m chłopców.

W zawodach trójbojowych zarówno dziewczęta, jak i chłopcy wywalczyli bardzo dobre 5. miejsca, prezentując wysoki poziom sportowy i ambitną walkę do samego końca. Dziewczęta wystąpiły w składzie – Zuzanna Fatyga, Oliwia Charuto, Alicja Kotyniewicz, Zofia Sokół, Maria Szybińska i Pola Walerowicz, a chłopcy – Adam Kraska, Michał Bochnak, Adam Krzyżanowski, Filip Pieścik, Oliwie Rej i Franciszek Molenda.

Jeszcze większe emocje przyniósł czwórbój lekkoatletyczny! Dziewczęta spisały się rewelacyjnie, zdobywając srebrne medale Mistrzostw Kielc, natomiast chłopcy stanęli na najniższym stopniu podium, wywalczając brąz! Skład dziewcząt – Sofia Artemiewa, Milena Prus-Niewiadomska, Liliana Staszewska, Hanna Skorupka, Antonina Widlińska oraz Marcelina Szymankiewicz. Skład chłopców – Filip Dereniewicz, Jan Różański, Mateusz Stachura, Jakub Pisarek, Bartosz Kowalski oraz Oskar Soboń.

Opiekunowie - Agnieszka Merwart, Krzysztof Januchta.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników za piękną postawę, determinację oraz godne reprezentowanie naszej szkoły! Jesteśmy z Was bardzo dumni!