Mistrzostwa Kielc w siatkówce dziewcząt

Świetny występ zanotowały reprezentantki naszej szkoły podczas rozgrywek grupowych Mistrzostw Kielc klas 7 w siatkówce dziewcząt! Nasze zawodniczki pokazały ogromną wolę walki, zaangażowanie i sportowy charakter, dzięki czemu wywalczyły awans do ścisłego finału tegorocznych rozgrywek.

Decydujące znaczenie miał ostatni mecz grupowy z drużyną Szkoła Podstawowa nr 34 w Kielcach. Nasze siatkarki rozegrały bardzo dobre spotkanie, pewnie zwyciężając 2:0 i przypieczętowując awans do finałowej fazy mistrzostw. Dziewczęta imponowały skuteczną zagrywką, świetną grą w obronie oraz doskonałą współpracą na boisku.

Skład reprezentacji naszej szkoły – Sofia Artemieva, Kasia Krakowiak, Daria Martyniak, Maja Niebudek, Milena Prus-Niewiadomska, Klaudia Romaniec, Hania Skorupka, Lila Staszewska, Karolina Stępień, Martyna Węska, Hania Wojtasik, Lena Wojtasik.

Opiekunowie - Agnieszka Merwart, Przemysław Długosz

Gratulujemy całej drużynie i trzymamy kciuki za mecze finałowe!