W środę, 20 maja, silna reprezentacja klas czwartych naszej szkoły, wzięła udział w Finale Wojewódzkim Lekkoatletycznych Nadziei Olimpijskich w Ostrowcu Świętokrzyskim. Uroczyste otwarcie zawodów uświetniło odśpiewanie hymnu państwowego przez ponad 400 zawodników w narodowych barwach.
Uczniowie startowali w dwuboju lekkoatletycznym - konkurencji biegowej i technicznej. Największe sukcesy, zdobywając medale odnieśli:
- Michał Bochnak 4a - II miejsce bieg 60m i skok w dal
- Filip Pieścik 4c - III miejsce bieg 60m i rzut piłeczką palantową
- Alicja Kotyniewicz 4a - III miejsce bieg 60m i rzut piłeczką palantową
Uczniowie odebrali medale z rąk Szymona Ziółkowskiego, mistrza olimpijskiego w rzucie młotem z Sydney.
Oprócz medalistów, dzielnie rywalizowali - Michał Kalita 4b (300m - p. palantowa), Liliana Polewczak 4b (60m - w dal), Wiktor Banasik 4b (60m - p. palantowa), Bartłomiej Piątek 4b (60m - w dal), Oliwier Rej 4a (600m - w dal), Adam Krzyżanowski 4a (60m - w dal), Franciszek Molenda 4c (300m - w dal), Oliwia Charuto 4c (60m - p. palantowa), Maria Szybińska 4c (60m - p. palantowa), Pola Walerowicz 4c (60m - p. palantowa), Zofia Sokół (60m - p. palantowa), Oskar Drogosz 4c (60m - w dal), Franciszek Miszczyk 4c (400m - p. palantowa), Jan Andrzejczyk 4c (60m - w dal).
Oprócz zmagań sportowych przy świetnej, słonecznej pogodzie, nie zabrakło także integracji i dobrej zabawy.
Gratulujemy!
Opiekunami uczniów byli nauczyciele wf - Krzysztof Januchta i Przemysław Długosz.
Zdjęcia własne i FB Lekkoatletyka dla każdego (Łukasz Szeląg)


E-DZIENNIK
ZEBRANIA
KALENDARIUM
DOKUMENTY
RADA RODZICÓW
Znajdź nas!