Ogromny sukces reprezentacji naszej szkoły! Dziewczęta wywalczyły tytuł Wicemistrzyń Kielc w Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych klas 7 w siatkówce.
Zarówno w turnieju eliminacyjnym, jak i finałowym nasze zawodniczki prezentowały świetną grę, duże zaangażowanie i walkę do ostatniej piłki.
W finale, po zaciętej walce z bardzo wymagającym rywalem, zdobyły srebrne medale i tytuł wicemistrzyń miasta.
Jesteśmy niezwykle dumni z postawy całej drużyny. Gratulujemy zawodniczkom oraz trenerom wspaniałego wyniku i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.
SP 15 – Martyna Węska Katarzyna Krakowiak Maja Niebudek Klaudia Romaniec, Lena Wojtasik, Hania Wojtasik, Daria Martyniak, Lila Staszewska, Hania Skorupka, Sofia Artemieva, Karolina Stępień, Milena Prus-Niewiadomska.
Opiekunowie drużyny - Agnieszka Merwart i Przemysław Długosz.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na sportowych arenach!


E-DZIENNIK
ZEBRANIA
KALENDARIUM
DOKUMENTY
RADA RODZICÓW
Znajdź nas!