Znakomicie spisali się reprezentanci naszej szkoły podczas Indywidualnych Mistrzostw Kielc w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych (klasy VIII i młodsi).
Największe sukcesy odnieśli Maja Majcherczyk i Szymon Sojda, którzy po świetnej grze wywalczyli tytuły Wicemistrzów Kielc!!!
Droga do srebrnych medali naszych uczniów wcale nie była łatwa. Zarówno Maja, jak i Szymon stoczyli bardzo wyrównane i emocjonujące pojedynki półfinałowe, które wymagały od nich pełnej koncentracji oraz ogromnej determinacji i woli walki.
Mecze finałowe stały na bardzo wysokim poziomie, a o losach zwycięstwa decydowały pojedyncze akcje. Nasi zawodnicy do ostatnich piłek walczyli o najwyższe trofea.
Pozostali reprezentanci naszej szkoły również zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.
Antonina Żuchowska, Monika Sadowska, Maja Niebudek, Katarzyna Krakowiak, Ksawery Szostak, Piotr Cedro, Piotr Olszewski w każdym swym pojedynku walczyli ambitnie o jak najwyższe lokaty, pokazując sportowy charakter, zaangażowanie oraz wysoki poziom umiejętności. Tym razem nie udało się zdobyć kolejnych medali, jednak wszyscy zasługują na słowa uznania za godne reprezentowanie szkoły.
Gratulujemy Mai i Szymonowi wspaniałych osiągnięć, a wszystkim zawodnikom dziękujemy za walkę i życzymy kolejnych sukcesów przy tenisowych stołach!
Opiekunami naszych reprezentacji był - Agnieszka Merwart i Krzysztof Januchta


E-DZIENNIK
ZEBRANIA
KALENDARIUM
DOKUMENTY
RADA RODZICÓW
Znajdź nas!