Wielki Finał Wiosennej Edycji „Czwartków Lekkoatletycznych”

Na stadionie MOSiR przy ul. Drogosza w Kielcach odbył się Wielki Finał Wiosennej Edycji „Czwartków Lekkoatletycznych”. Po czterech etapach rywalizacji wśród najlepszych młodych lekkoatletów z Kielc znaleźli się również reprezentanci naszej szkoły, którzy po raz kolejny udowodnili, że talent, systematyczna praca i sportowa pasja prowadzą do sukcesów.

Na podium finałowych zawodów stanęli:

Michał Bochnak – I miejsce w skoku w dal w kategorii klas 4

Maria Szybińska – III miejsce w biegu na 60 m w kategorii klas 4

Sofia Artemieva – I miejsce w biegu na 60 m w kategorii klas 6

Jakub Pisarek – I miejsce w biegu na 1000 m w kategorii klas 6

Milena Prus-Niewiadomska – I miejsce w rzucie piłeczką palantową w kategorii klas 6

Filip Dereniewicz – III miejsce w skoku wzwyż oraz III miejsce w biegu na 1000 m w kategorii klas 6

Warto podkreślić, że w całej Wiosennej Edycji „Czwartków Lekkoatletycznych” naszą szkołę reprezentowało blisko 80 uczniów. Nasi młodzi sportowcy regularnie odnosili sukcesy podczas kolejnych mityngów, zdobywając miejsca medalowe i punktowane w swoich konkurencjach. Na szczególne wyróżnienie zasługują również: Szymon Olender, Aleks Łęga, Oliwier Rej, Oliwier Pacholarz, Oskar Soboń, Antonina Widlińska, Kalina Parlicka, Olga Grabowska, Amelia Telka, Klaudia Strząbała, Jan Różański, Maciej Mastalerz, Gabriela Mojecka, Adam Kraska oraz Lila Maj, którzy swoimi występami przyczynili się do znakomitego wyniku całej reprezentacji szkoły.

Nasi uczniowie przez całą wiosenną edycję prezentowali wysoki poziom sportowy, a finał był doskonałym zwieńczeniem ich wysiłku i zaangażowania. Zdobyte medale oraz liczne miejsca na podium są powodem do dumy dla całej społeczności szkolnej.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałych wyników i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły. Życzymy kolejnych sukcesów na lekkoatletycznych arenach!

Opiekunami naszej reprezentacji byli – Agnieszka Merwart, Krzysztof Januchta i Przemysław Długosz.

Brawo!