Dzień bez plecaka w naszej szkole był zabawnym wydarzeniem, podczas którego uczniowie zamiast tradycyjnych plecaków przynieśli swoje książki i przybory w nietypowych przedmiotach.
Pojawiły się walizki, kosze, torby na zakupy, wózki, szuflady, a nawet garnki.
Celem tego dnia była integracja uczniów, rozwijanie kreatywności oraz wprowadzenie luźniejszej, radosnej atmosfery do szkolnej codzienności.


E-DZIENNIK
ZEBRANIA
KALENDARIUM
DOKUMENTY
RADA RODZICÓW
Znajdź nas!