Charytatywna zbiórka książek to akcja, której celem jest wsparcie dzieci i młodzieży, wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Akcja promuje ideę zaangażowania społecznego, empatii i otwartości na drugiego człowieka, a także wspiera ekologię, przez ponowne wykorzystanie niepotrzebnych książek.
Miejsce zbiórki: biblioteka szkolna
Termin: do 15 czerwca 2026 r.
Przyjmowane są książki, które:
- nie są zniszczone;
- nie mają ubytków w ilości stron;
- nie są poplamione, zabrudzone lub zmoczone;
- nie są pokreślone lub nie mają zaznaczeń;
- nie mają bardzo wyraźnych śladów używania;
- są aktualne (nie zbieramy np. książek prawniczych, kodeksów, ustaw wydanych przed 2012 r., vademecum, repetytoriów, kart pracy wydanych przed 2017 r.)
- nie są książkami z serii „Gangów” z Biedronki oraz „Kuchni Lidla”.
Podaruj książkę - rozświeć czyjeś życie!


E-DZIENNIK
ZEBRANIA
KALENDARIUM
DOKUMENTY
RADA RODZICÓW
Znajdź nas!