Jak nie czytam jak czytam

12 czerwca w naszej bibliotece zebrali się uczniowie klas mlodszych, by wziąć udział w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam jak czytam”

 Każdy wybrał taką książkę, która go zainteresowała, rozsiadł się wygodnie w naszej strefie chill i relaksował się w ciszy, czytając w swoim tempie. 

Wiele z tych zaczętych w czasie akcji książek zostało wypożyczonych, po niektóre uczniowie wracali, by doczytać w wolnym czasie ciszy.