Informacje dla Rodziców i Uczniów kl. „0”

Drodzy Państwo, kochane Dzieciaki,

      Od dzisiaj zmienia się sposób naszych kontaktów i nauczania. Spotkania będą się odbywać przez naszą stronę internetową oraz różne komunikatory. W ten sposób docierać będą różne materiały i zadania do wykonania.

Dzieciaczki, jesteście zobowiązani pracować systematycznie i dostarczyć prace, karty w formie graficznej  (zdjęcia, skany) lub krótkiego opisu, we wskazanym terminie.

Rodzice, wiemy, że w ten sposób angażujemy Państwa do współpracy, ale wymusiła to na nas obecna sytuacja. W przypadku trudności lub spornych kwestii prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z materiałami edukacyjnymi opracowanymi przez MEN, znajdziecie tam Państwo wskazówki jak musimy realizować naukę w tych niecodziennych warunkach.

Zapraszamy także do codziennych odwiedzin na naszej stronie, pod hasłem TABLICA RODZICA znajdziecie Państwo informacje dla siebie, ponadto tam będą umieszczane wiadomości, co realizować w każdym dniu roboczym. Jednocześnie podkreślamy, że uczymy się bawiąc, a bawiąc uczymy się, niech więc te dni wspólnej pracy sprawiają wszystkim przyjemność.

Dziękujemy za życzliwe nastawienie do tych trudnych zajęć, ale jesteśmy przekonane, że razem uda nam się przetrwać te niecodzienne chwile, pozdrawiamy bardzo serdecznie.

wychowawcy oddz. 0 „A” i 0 „B”

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Tadeusza Kościuszki
25-321 Kielce, ul. Leszczyńska 8
tel.: +48 (41) 36-76-195  
e-mail: sekretariat@sp15.kielce.eu

ZOUM Kielce