Jadłospis (9 - 20 marca 2020)

Odpłatność za obiady w marcu 2020

Alergeny pokarmowe (oznaczenia w jadłospisie)

Regulamin stołówki (aktualizacja wrzesień 2019)

Opłaty z tytułu kosztów żywienia wnosi się w okresach miesięcznych, z góry, do 10-tego dnia każdego miesiąca wyłącznie w formie przelewu na konto szkoły:

ING Bank Śląski SA   58 1050 1461 1000 0023 5339 8429

W tytule wpłaty należy umieścić imię i nazwisko dziecka oraz nazwę miesiąca, którego dotyczy wpłata.

Brak wpłaty do 10 dnia miesiąca oznacza bezwzględne wstrzymanie wydawania posiłku.

Słów kilka o naszej stołówce - czyli smacznie, zdrowo, kolorowo.

Nasza stołówka budzi uznanie wśród uczniów, ich rodziców, i pracowników szkoły. Co roku wzrasta liczba żywionych!

Obiad jest wydawany w godzinach  12.00 - 14.00.

Nasza stołówka jest wyjątkowa:

• ze względu na bardzo smaczne i niezwykle różnorodne potrawy przygotowywane bezpośrednio w nowocześnie wyposażonej kuchni.
  • w ramach jednego posiłku uczniowie otrzymują zupę, drugie danie, napój oraz deser (niecodziennie). Desery  imponują różnorodnością - serwuje się u nas owoce, jogurty, ciasta, budynie, batony.
  • produkty, których używamy do przygotowywania posiłków są zawsze najwyższej jakości.
  • kolorowy wystrój jadalni, który z pewnością sprawia, że obiad spożywa się jeszcze przyjemniej.
  • o wyjątkowości naszej kuchni decyduje również niezwykły zespół pracowników, który profesjonalnie, uprzejmie i z uśmiechem serwuje codzienne obiady.
  • gotujemy w zgodzie z tradycją, ale zawsze staramy się, żeby
  • w naszej kuchni nie zabrakło też szczypty nowoczesności
  • i zaskoczenia.

Dbamy o to, aby stołówka była miejscem przyjaznym dzieciom.

Regulamin stołówki szkolnej, jadłospis, wszystkie bieżące informacje, zmiany i komunikaty dotyczące obiadów umieszczamy na naszej stronie internetowej i tablicy ogłoszeń znajdującej się przed jadalnią.

Pliki do pobrania: